Pramogaujam Molėtuose

Keturračių turai Molėtuose. 1-Maršrutas vykstama prie Mindūnų apžvalgos bokšto, 2- Maršrutas iki Lietuvos etnokosmologijos muziejaus. Galima jungti du maršrutus, pagal Jūsų pasirinktą maršrutą, tiesiog pasivažinėjimą miško keliukais arba galima vykti iki Molėtų stabtelėti Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre pasižvalgyti po virtualų turą ir toliau tęsti kelionę keturračiu. Viską susideriname telefonu arba atvykus į vietą.

Kaina priklauso nuo pasirinkto maršruto- nuo 40€. Keturračiu gali važiuoti du asmenys, maksimali grupė 7 asmenys. Keleivis ne jaunesnis nei 12 metų. Vairuotojas privalo turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Iki susitikimo! Karolis - 860173284

Norintys smagiai praleisti laiką ir gauti dozę adrenalino bei išbandyti rankos taiklumą - gali išbandyti dažasvydžio pramogas. Tai puiki pramoga gimtadieniams, įmonių vakarėliams, bernvakariams ar kitoms progoms. Dažasvydžio aikštelė yra sodybos teritorijoje vos už 200m. nuo poilsiavietės.

Istorija

Dažasvydis (angl. paintball) – militaristinio stiliaus sportas ir pramoga.

Dažasvydis atsirado JAV prieš beveik 20 metų. Šiuo metu labiausiai išvystytas Prancūzijoje, Anglijoje, Amerikoje, Australijoje, Vokietijoje ir Skandinavijoje.

Dažasvydį gali žaisti ir vyrai, ir moterys, ir netgi vaikai. Jis yra skirstomas į pramoginį ir sportinį. Pramoginis žaidžiamas miškingoje vietovėje arba apleistuose pramoniniuose pastatuose. Paprastai dažasvydžio metu susirenka nuo 10 iki 50 žmonių. Žaidėjai pasidalija į kelias komandas ir šaudo vieni į kitus dažasvydžio kamuoliukais. Kamuoliukai, pataikę į priešininkus, skyla ir palieka dažų dėmę. Toks žaidėjas laikomas nukautu ir išeina iš žaidimo. Tuomet skelbiamas sekantis žaidimas. Vienas žaidimas trunka apie 10 minučių, žaidimo sesiją sudaro 5–10 tokių žaidimų. Įspūdžiui sustiprinti naudojama karinė apranga, dūminės šaškės, dažų granatos, sprogimai.